DORADZTWO W ZAKRESIE INWESTYCJI INFORMATYCZNYCH

W obecnych czasach inwestycje związane z infrastrukturą informatyczną i systemami IT wspomagającymi zarządzanie przedsiębiorstwem to obowiązek firm, które pragną przetrwać na rynku, rozwijać się i generować zyski.

Częstym problemem staje się wybór optymalnego dla danej firmy rozwiązania informatycznego spośród bogatej oferty rynkowej. Zarząd i kadra decyzyjna przedsiębiorstw potrzebują wsparcia w procesach wyboru zaawansowanych rozwiązań informatycznych.

Wieloletnie doświadczenie konsultantów Centrum Kompetencyjnego ERP i wypracowana metodyka badań i wdrożeń systemów IT pozwalają na dokładną analizę infrastruktury informatycznej danego przedsiębiorstwa lub jedynie wybranych jego obszarów (produkcja, magazyn, księgowość itd.) oraz na wskazanie potrzeb i niezbędnych do zaimplementowania rozwiązań.

Równocześnie współpracując z działającymi na rynku polskim dostawcami rozwiązań informatycznych jesteśmy w stanie dostarczyć idealnie dopasowane rozwiązanie.

Centrum Kompetencyjne ERP dysponuje wieloma rozbudowanymi narzędziami takimi jak dział telemarketingu, wypracowane w ciągu kilku lat metody analityczne, ankiety, kwestionariusze i audyty. Te instrumenty pozwalają na szybką, dokładną i dogłębną analizę rynku oraz dotarcie do właściwych firm i dostawców.

doradztwo w zakresie inwestycji informatycznych

Usługi doradcze w zakresie inwestycji informatycznych są skierowane do firm z sektora MSP oraz klientów korporacyjnych i obejmują następujące obszary IT: