Synergia systemów IT

Dnia 21 listopada 2013 r. w Krakowie przedstawiciele CK ERP uczestniczyli w konferencja pod hasłem: „Synergia systemów IT”, na temat wykorzystania Aplikacji Mobilnych w przedsiębiorstwach produkcyjnych i usługowych.

Więcej...

VI Ogólnopolska Konferencja miesięcznika ATEST - „Identyfikacja zagrożeń jako podstawa oceny ryzyka

W dniach od 13 do 15 listopada 2013 r. w Krakowie odbyła się VI Ogólnopolska Konferencja miesięcznika ATESTpoświęcona „Identyfikacji zagrożeń jako podstawie oceny ryzyka”, w której CK ERP miało przyjemność uczestniczyć.

Więcej...

Unia Europejska dofinansowuje rozwój CK ERP

Firmie Centrum Kompetencyjne ERP Sp. z o.o. przyznano dofinansowanie na realizację projektu pt.: „Wdrożenie systemu klasy B2B do kompleksowego wsparcia procesów biznesowych w relacjach z klientami”

Więcej...

CK ERP pomaga firmie Plastbud w optymalizacji procesów biznesowych

Firma Plastbud Sp. z o.o. (http://www.plastbudsp.pl) skorzystała z usługi analizy oraz mapowania i modelowania procesów biznesowych w zakresie logistyki i magazynowania oraz obszaru produkcji.

Więcej...

CK ERP z Kompanią Piwowarską S.A.

W dniach 3-5.07.2013 Centrum Kompetencyjne ERP przy współptracy z FBC Team Sp. z o.o. (http://www.fitbootcamp.pl) zorganizowało szkolenie integracyjne dla pracowników KompaniI Piwowarskiej S.A. (http://www.kp.pl).

Więcej...

Dofinansowanie projektu w ramach działania 8.2. Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B

W maju 2012 roku  Centrum Kompetencyjne ERP Sp. z o.o. złożyło wniosek
o dofinansowanie projektu w ramach działania 8.2. „Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B”, 8 Osi Priorytetowej, „Społeczeństwo informacyjne – zwiększenie innowacyjności gospodarki, POIG”.

Więcej...

Lean–soft – nowy Klient CK ERP

Firma Lean-soft (http://www.lean-soft.com/) oferuje oprogramowanie do zarządzania małą i średnią firmą. Oferowane oprogramowanie tworzone jest z myślą
o przedsiębiorstwach zamierzających funkcjonować wg rozwiazań opartych na Lean Management.

Więcej...

Wesołego Alleluja

Z okazji Świąt Wielkanocnych pragniemy złożyć Naszym Klientom i Przyjaciołom serdeczne życzenia, sukcesów, radości i uśmiechów.

Zarząd i Zespół Centrum Kompetencyjne ERP Sp. z o.o.

Więcej...

Konferencja GigaCon

Dnia 26 marca w Krakowie przy ul. Monte Cassino odbyła się konferencja pt. „Systemy dla Przedsiębiorstw GigaCon”, w której uczestniczyło CK ERP.

Więcej...